Молоткова дробарка для зерна

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Зернодробилка Лан-3, чавун (для зерна та качанів кукурудзи)
    5 730 ₴
  2. Зернодробилка (ДКУ) Фермер В-2 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
    3 990 ₴
  3. Зернодробилка "Урожай-М" максі з кнопкою (для зерна та качанів кукурудзи)
    5 520 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Найважливішим елементом комбікорму є зерно. Його обов'язково повинні щодня їсти всі сільськогосподарські птахи: кури, голуби, фазани, качки, перепілки, гуси та інші. Буде економніше, якщо подрібнювати зерно до стану корму ви самі, за допомогою спеціального обладнання. У цьому вам допоможе молоткова дробарка для зерна.

Молоткові моделі в рази ефективніші, коли доводиться працювати із зерном. Справа в тому, що молотки подрібнюють, а не ріжуть продукт. Так працювати з маленьким за розмірами зерном у рази зручніше. Роторні краще лише у плані своєї універсальності. Вони одночасно і корморізка для коренеплодів, і подрібнювач соломи, і зернодробарка.

Чому варто купити молоткову дробарку для зерна?

Гармонійний раціон для сільськогосподарських тварин включає не якесь зерно, а виключно те, у якого відповідні розміри. Велика крупа гірше засвоюється в організмі тварини — це загрожує проблемами з травленням, що негативно позначиться на здоров'ї тварини в цілому. Особливо від великої їжі страждають сільськогосподарські птахи. Крупу потрібно перемолоти, і лише потім додавати до комбікорму.

Гармонійний раціон з перемеленим зерном — це основа для ефективного тваринницького господарства, яке приносить прибуток. Допоможе в цьому якраз кормоподрібнювач. Молоткова дробарка для зерна – найкраще рішення. Хоча дробарки з ножами і універсальніше, саме із зерном вони справляються краще. Якщо купуєте дробарку саме для обробки зерна на комбікорм, вибирайте молоткові моделі.

Якими бувають дробарки?

  1. Ручні. Застарілі моделі, які досі користуються популярністю через низьку вартість. Працюють за рахунок того, що фермер власноруч повертає важіль, запускаючи в дію привід. Рух передається до ріжучих елементів, які подрібнюють зерно.
  2. електричні. Це вже сучасні дробарки для зерна. Купити електричну модель завжди бажано, якщо це є кошти. Вони коштують дорожче на 1-2 тис. грн., залежно від моделі. Принцип їх роботи у рази простіше, ніж у ручних подрібнювачів. Ви просто підключаєте пристрій до розетки, засипаєте сировину в приймач і натискаєте на кнопку старту роботи. Молотки відразу самі починають товкти зерно, і вам не потрібно більше залучати свої фізичні сили.
  3. Нержавіючі моделі подрібнювачів. Найдовговічніші, якщо порівнювати з тими самими алюмінієвими. Повільніше піддаються абразивному зносу. Майже не іржавіють, скільки часу ви її не використовували, і в яких умовах не зберігали б.
  4. Універсальні подрібнювачі для зерна. Особливість таких моделей у тому, що їх застосовують не тільки для роботи із зерном та крупами. Сировиною в цьому випадку може бути і трава, і солома, і сіно, або фрукти, овочі, коренеплоди, коріння та інше "рослинне сміття". Їх теж часто використовують як корм, або ж подрібнюють в інших цілях. Універсальні зернодробилки рідко бувають молотковими, але трапляються й такі апарати.

Що ще врахувати при покупці молоткового дробарка для зерна?

Не забувайте переконатись, що модель міститься в тому місці, де ви плануєте її поставити. Для цього варто зробити виміри молоткової дробарки для зерна в ширину, довжину та висоту.

Багато власників приватних господарств також враховують обсяги приймального контейнера. Чим він більший, тим простіше працюватиме з подрібнювачем.

Відразу налаштуйтесь на те, щоб дотримуватися всіх правил експлуатації. Це дозволить довше зберігати придатність зернодробилки до використання. Так, не забувайте промивати приймальний контейнер після сеансу дроблення. Регулярно перевіряйте стан деталей. Особливо ріжучих елементів.

Де придбати молоткову дробарку в Україні?

Власники приватного господарства часто розводять сільськогосподарських птахів. Цей вид тваринництва простіше та бюджетніше, ніж розведення худоби. Щоправда, без зернодробилки заощаджувати буде складніше. Прийде закуповувати комбікорм, щоб сформувати раціон для своїх птахів: курей, перепелів, качок, гусей тощо. Зернодробилка допоможе вам самостійно молоти зерно для комбікорму.

Знайти зернодробилку та купити її ви зможете у фізичному салоні сільгосптехніки, на ринку чи в інтернеті. Перші два способи вимагатимуть від вас витрат вільного часу, та й знайдете тут обмежений асортимент за підвищеною ціною. Зараз варто користуватися інтернетом, коли ви надумали щось купувати. Але який інтернет магазин вибрати?

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Доїлки АІД популярні не лише серед українців, а й за межами країни. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни. В межах Харківської області посилку привезуть кур'єри інтернет-магазину Дамілк. Тут посилку можна забрати самовивозом.

Якщо якісь питання ще не були вам розкриті, то уточніть проблематичні моменти у консультантів. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії Damilk. Менеджер допоможе вибрати товар під ваші цілі, оформити замовлення та отримати покупку найзручнішим для вас способом.