Який доїльний апарат обрати?

01 січня 2020

Практично всі, хто збирається придбати доїльний апарат, стикаються з великою кількістю пропозицій на ринку. Давайте розберемося, який доїльний апарат краще. З самого початку варто визначитися, на яку кількість дійних корів ви плануєте придбати апарат, потім якому типу насосу ви віддаєте перевагу (докладніше про насоси в іншій статті про порівняння насосів сухого і масляного типу) і що для вас є більш важливим у виборі техніки.

Практично всі, хто збирається придбати доїльний апарат, стикаються з великою кількістю пропозицій на ринку. Давайте розберемося, який доїльний апарат краще. З самого початку варто визначитися, на яку кількість дійних корів ви плануєте придбати апарат, потім якому типу насосу ви віддаєте перевагу (докладніше про насоси в іншій статті про порівняння насосів сухого і масляного типу) і що для вас є більш важливим у виборі техніки.

Нижче описані основні особливості найпопулярніших доїльних апаратів. Я принципово не став описувати доїльні апарати фірм одноденок і китайських агрегатів, тому що доїльна установка повинна постійно обслуговуватися і підтримуватися в робочому стані. А для цього необхідно обов'язково наявність запчастин і сервісних центрів по ремонту. Відсіявши зайвих, я залишив 4 найбільш популярні позиції.

Доїльний апарат АІД-1

Доильный аппарат АИД-1 - это флагман механизации домашнего хозяйства и малых ферм знакомый практически всем дояркам. Установка АИД-1 будет идеальным решением для хозяйств с количеством коров от 1 до 10. Придуманный еще 40 лет назад советскими учеными он до сих пор практически не изменялся конструктивно, что доказывает его практичность. Будет лучшим выбором для пугливых или неспокойных коров.

Доїльний апарат АІД-1 - це флагман механізації домашнього господарства і малих ферм, знайомий практично всім дояркам. Установка АІД-1 буде ідеалzzьним рішенням для господарств з кількістю корів від 1 до 10. Винайдений ще 40 років тому радянськими вченими, він до сих пір практично не змінювався конструктивно, що доводить його практичність. Буде кращим вибором для лякливих або неспокійних корів.

Основними перевагами агрегату АІД-1 можна назвати:

 1. насос масляного циркуляційного типу
 2. продумана до дрібниць ергономіка;
 3. найкращі показники терміну служби в своєму класі апаратів;
 4. захист двигуна від механічних впливів;
 5. найнижчий рівень шуму;
 6. низька вартість обслуговування;
 7. захист від короткого замикання і перегріву двигуна.

Доїльний апарат АІД-2

Отлично подойдет, если у Вас в хозяйстве 10-20 дойных коров. Благодаря мощному насосу и двигателю 1,1кВт этот аппарат смело справляется с одновременным доением двух коров. К сожалению, повышенная производительность достигается за счет насоса сухого типа, наработка на отказ которых меньше, чем у аппаратов масляного типа. Однако эта ахиллесова пята доильной установки АИД-2 компенсируется стоимостью. Стоимость АИД-2 намного меньше, чем стоимость двух установок АИД-1. Конструкция АИД-2 не предполагает наличия механической защиты двигателя для того, чтобы двигатель и насос имели хороший обдув и соответственно охлаждение.

Преимущества АИД-2 можно охарактеризовать как:

 1. возможность одновременного доения 2 коров;
 2. отличная эргономика;
 3. увеличенный объем ресивера;;
 4. защита от короткого замыкания и перегрева двигателя.

Доильный аппарат БУРЕНКА

Відмінно підійде, якщо у вас в господарстві 10-20 дійних корів. Завдяки потужному насосу і двигуну 1,1 кВт цей апарат сміливо справляється з одночасним доїнням двох корів. На жаль, підвищена продуктивність досягається за рахунок насоса сухого типу,. Однак ця ахіллесова п'ята доїльної установки АІД-2 компенсується вартістю. Вартість АІД-2 набагато менше, ніж вартість двох установок АІД-1. Конструкція АІД-2 не передбачає наявності механічного захисту двигуна для того, щоб двигун і насос мали гарне охолодження.

Кратко охарактеризовать доильную установку Буренка можно следующими словами:

 1. самый легкий доильный аппарат из массово выпускаемых;
 2. предельно простая конструкция;
 3. большой ресивер;

Доильный аппарат УИД-10

Якщо вам необхідний надійний помічник в доїнні до 20 корів - Вам потрібен УІД-10. Мехдійка УІД-10 розрахована на господарство з кількістю корів до 20. Конструкція даного апарату дуже схожа на європейські аналоги. В основі високої вартості доїльної установки УІД-10 лежить бездоганна надійність, дорогі комплектуючі, продумана конструкція. Робочим органом доїльної установки є вакуумний насос з мастилом. Масло в ньому не циркулює, а використовується один раз. Однак при цьому витрата масла зведена до мінімуму, що не б'є по киш.ені користувача.

Переваги цього доїльного агрегату:

 1. унікальний насос з мастилом;;
 2. одночасне доїння до 2 корів;
 3. продумана ергономіка;;
 4. найбільший обсяг ресивера в своєму класі;;
 5. надійна рама;;
 6. кращі комплектуючі;;
 7. тривалий термін служби;;
 8. захист від короткого замикання і перегріву двигуна.
Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴