Масло (мастило) для доїльного апарату

11 січня 2020

«Яке мастило заливати в доїльний апарат?» - питання, яке цікавить людей, які нещодавно купили установку для доїння масляного типу. І це питання абсолютно логічне. Адже вибір правильного мастила дуже важливий для продуктивної і правильної роботи вакуумного насоса.

«Яке мастило заливати в доїльний апарат?» - питання, яке цікавить людей, які нещодавно купили установку для доїння масляного типу. І це питання абсолютно логічне. Адже вибір правильного мастила дуже важливий для продуктивної і правильної роботи вакуумного насоса. Адже насос - це серце доїльного агрегату. Від того, наскільки якісним буде масло, залежить продуктивність і термін служби насоса.

Мастило забезпечує надійну роботу вакуумної установки, незалежно від погоди за вікном - будь то лютий зимовий північний мороз, або нестерпна липнева спека.

Яким повинно бути якісне мастило для доїльного апарату?

Відповідаючи на це питання, можна визначити кілька головних вимог до якісного мастила.

 1. Мастило не повинно засмічувати насос. Воно не повинно утворювати нагар на внутрішніх стінках насосного корпусу при тривалій роботі.
 2. Мастило має захищати механізм насоса від утворення корозії, і різних мінеральних опадів на стінках.
 3. Мастило має передавати тепло, виступаючи в якості охолоджуючого середовища (холодоагенту).
 4. Мастило має поглинати звуки мотора, для того щоб корови не так боялися працюючої установки.
 5. Воно повинно мати хорошу в'язкість при будь-якій температурі. Це ж можна сказати і про плівку, тому що важливо змащувати не тільки вакуумний насос, а й прокладки.
 6. Гарне мастило має «працювати» довго, щоб ви могли оновлювати його якомога рідше, і тим самим збільшити інтервал обслуговування апарату в цілому.

Характеристики мастильного вакуумного масла

Від індексу в'язкості масла залежать те, наскільки добре воно буде змащувати вузли вакуумного насоса. Чим вище цей показник, тим менше на нього буде впливати температура.

Якщо індекс занадто низький, то властивості масла будуть сильно залежати від температури. Наприклад, якщо температура в установці досягне 100⁰ C, то масло просто не буде надавати змазуючого ефекту всередині насоса. Чим тепліше, тим менше ефективність.

Також потрібно сказати і про важливість такого показника, як температура, при якій масло застигає. Якщо мастило буде застигати вже при -10-12 ° C, то апарат просто не ввімкнеться, тому, що масло перетворитися в тверду речовину. Чим вище температура застигання, тим більше в маслі парафіну.

При покупці масла для змащування, обов'язково потрібно дивитися ще на один важливий момент - окислення. Процес окислення - це результат взаємодії кисню з маслом. Коли масло окислюється, то воно завжди виділяє продукти розпаду: кислоти, осад і смолисті речовини. Все це може забруднювати насос доїльного апарату. Чим вище у масла стійкість до окислення, то довше воно буде чистим, і не будемо залишати нагар на стінках насоса.

Стійкість до окислення говорить про те, як довго масло зможе зберігати свої первинні властивості, забезпечуючи високу продуктивність апарату в цілому.

Яке масло вибрати для доїльного апарату Буренка, АІД-1 і ін.?

Ми радимо купувати масло для змащення вакуумного насоса, тільки високої якості. Якщо хочете, щоб ваш доїльний апарат, будь то Бурьонка, АІД-1 або будь-який інший, працювали справно протягом довгого часу незалежно від погодних умов, то віддавайте перевагу спеціалізованим мастилам.

DeLaval - це оригінальне масло для змащення вакуумних насосів, яке було спеціально розроблено для доїлок. Воно має високий індекс в'язкості - 108, а не замерзає воно навіть при -3 ° С. Можете не турбуватися про те, що взимку ваша доїльна установка відмовиться працювати, а влітку не буде добре змазана, адже маслу не страшні ніякі погодні примхи.

Цей продукт має високу стійкість до окислення, а значить, вам доведеться рідше міняти масло в насосі, що також позитивно позначиться на вашому бюджеті.

Milking Machine Oil 68 - не менше хороший продукт, який виготовлений зі спеціально відібраних рафінованих мінеральних масел. Це масло не піниться, і чудово підійде для доїльних апаратів Бурьонка і АІД-1, як не можна краще. Високий індекс в'язкості і відмінна фільтрованість,сприяє тривалому і надійному терміну служби вакуумного насоса.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴