Доїльне обладнання

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
    11 000 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
    В наявності
    Код товару: 0159
    14 400 ₴
  3. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
    15 100 ₴
  4. Доїльний апарат Бурьонка-1 Стандарт 3000
    10 700 ₴
  5. Доїльний апарат Бурьонка-1 Комбі 3000
    11 200 ₴
  6. Доїльний апарат Бурьонка-1 Нержавійка 3000
    11 600 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
    10 400 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 700 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 А
    11 600 ₴
  12. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    13 850 ₴
  13. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
    12 350 ₴
  14. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
    12 300 ₴
  15. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
    12 680 ₴
  16. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
    10 800 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
    1 090 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
    11 250 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  20. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
    12 200 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
    12 600 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
    13 000 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльне обладнання: як і де купити?

Доїльне обладнання для корівника — інструменти, за допомогою яких автоматизується доїння молочноъ худоби. У доїльному апараті включають вакуумний насос, який підтримує вакуумне середовище в молочній магістралі, а доїльне обладнання підключають до вимені корови, кози або вівці. Обладнання забезпечує безпечне та швидке транспортування молока з вимені в доїльне відро.

Основні елементи мехдоєк і доїльного обладнання

Молочно-доїльне обладнання не вдасться використовувати саме по собі. Його підключають до силової установки, яка створює вакуумний тиск. Для того, щоб підібрати всі запчастини правильно, треба знати про те, на які елементи діляться всі агрегати машинного доїння.

Доїльна установка

Доїльна установка — вакуумний насос і двигун, З'єднання муфтовим або іншим з'єднанням. Обидві деталі можуть бути модульними, окремими одна від одної, а можуть бути зроблені у вигляді цілісного моноблока.

На сучасній фермі прийнято купувати пластинчато-роторні насоси. Вони працюють довго, а графітові пластини збільшують продуктивність приладу, не вимагаючи великої кількості поворотів внутрішніх валів. Чим краще установка, тим дорожче апарат. Однак, його покупка окупиться, адже вище буде також продуктивність пристрою. За годину-дві роботи ви зможете обслужити набагато більшу кількість тварин: до 20 корів, до 80-90 кіз та овець.

Доїльний павук

Ця конструкція безпосередньо підключається до дійок молочної худоби, тому їх якості приділяють особливу увагу. Всі деталі повинні бути пружними, щоб вони не дряпали м'які тканини тварини. Хороший доїльний павук захищає від маститу та інших хвороб молочних залоз.

До складу доїльного павука входять наступні деталі:

  • соскова гума;
  • доїльні стакани;
  • затискачі;
  • патрубки;
  • вакуумні шланги;
  • колектор з комплектуючими.

Колектори застосовують лише в апаратах, які призначені для доїння корів. Кози та вівці дають набагато менше молока, тому його безпосередньо транспортують від вимені до відра. Надій від корови більше, тому безпечніше спочатку направити продукт в ємність-розподільник.

Бідон

Заключний пункт, в який потрапляє отримане молоко — це доїльне відро. Воно повинно бути об'ємним, якщо ви розраховуєте на значний надій. Важливо, щоб відро було герметичним. Це захищає продукт від забруднень, а також дозволяє не порушувати вакуум в молочній магістралі. Щоб молоко не окислювало поверхні бідона, а також не псувалося саме, відра роблять з алюмінію, полікарбонату, поліпропілену або нержавіючої сталі. Використання інших матеріалів не рекомендується в молочній промисловості.

Пульсатор

Пульсатор задають такт і ритм стискання та розтискання дійків тварини. Якщо дотримуєтеся перевіреної синхронної моделі, то вам достатньо буде купити нерегульований пульсатор українського виробництва. Все частіше купують регульовані турецькі прилади, які дозволять перевести поголів'я на більш сучасні моделі попарного та почергового доїння.

Що врахувати при виборі доїльного обладнання?

Коли вибираєте для своєї ферми доїльне обладнання, враховуйте різні чинники. Не забувайте також про показники продуктивності вашого апарату. Якщо зробити правильний вибір, то вийде до мінімуму знизити кількість ручної праці, а також підвищити молоковіддачу поголів'я.

Продуктивність

Якщо на вашій фермі багато молочних тварин, то купуйте потужний силовий агрегат. Доїльне обладнання повинно відповідати, наприклад, підберіть не стандартний колектор, а збільшений. Він вміщує 240 м³ молока, а не 140 м³, як звичайна модель. При частому використанні апарату треба буде також регулярно міняти соскову гуму, стежити за герметичністю молочних рукавів і патрубків. 

Тип силової установки

Є два основних типи доїльних апаратів: масляні та сухі. Популярні обидва види, адже у кожного є свої переваги та недоліки. Менеджери інтернет-магазину DaMilk розповіли, в чому ж ключові відмінності двох моделей:

  1. Масляні апарати постійно змащуються індустріальним маслом. Мастильний матеріал не потрапляє в молоко, а лише продовжує термін експлуатації двигуна, насоса. Такі пристрої працюють тихо, довго і з більшою продуктивністю. Однак, взимку їх можна включати тільки в теплих приміщеннях. Їх ціна також вище, ніж у моделей масляних.
  2. Сухі доїльні апарати менш дорогі, та швидко ламаються. Однак, вони дешевші в обслуговуванні, та не вимогливі до умов зберігання. Головний їхній мінус — вони голосніше шумлять. Щоб поголів'я не лякалось шуму, його треба привчати до цих звуків. Перший тиждень після покупки мотор просто включають поряд з ними на холостому ходу.

Матеріал запчастин

Коли шукайте завод доїльного обладнання для корівника, дивіться, з якого матеріалу вони виробляють запчастини. Це може бути:

  • нержавіюча сталь;
  • полікарбонат;
  • поліпропілен;
  • алюміній.

На молочних фермах підійдуть всі ці матеріали, але ціна нержавійки вище, що обумовлено об'єктивними причинами. Іржаві запчастини треба міняти, щоб доїльне обладнання не впливало на смак продукту. Нержавійка ж зношується дуже повільно, та використовувати її можна протягом декількох років.

Де купити доїльне обладнання в Україні

Ціна доїльного обладнання для корівника нижче, якщо купувати його не у перекупників. Ми рекомендуємо купити доїльне обладнання в інтернет-магазині DaMilk. Це одночасно магазин і завод доїльного обладнання, який створює якісний інвентар для молочних ферм.

Оплата покупки - післяплатою (наложеним платежем) або банківським переказом: через термінал, банкомат або мобільний додаток. Доставлять посилку Новою Поштою або Інтаймом. Можна замовити кур'єрську доставку, або забрати товар в найближчому фізичному відділенні. Менеджери інтернет-магазину ДаМілк готові приймати замовлення також з країн ближнього зарубіжжя.