Доїльний апарат для корів АІД-2

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
  13 650 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240 нерж" Н (два відра)
  14 210 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240-оригінал" Н (два відра)
  13 880 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" Н (два відра)
  13 580 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" П (два відра)
  13 250 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" А (два відра)
  13 250 ₴
 7. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Нержавійка" (два відра)
  11 850 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240 нерж" Н
  10 760 ₴
 9. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240-оригінал" Н
  10 430 ₴
 10. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240-оригінал" П
  10 100 ₴
 11. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" П
  10 100 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Нержавійка"
  9 000 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльний апарат для корів АІД-2

Доїльний апарат для корів АІД-2 — обладнання від Дамілк, призначене для отримання молока з вимені домашньої худоби, в комплектацію якого входить суха пластинчато-роторна помпа. Машинне доїння ефективніше ручного: воно економить час і сили фермерів, покращує якість молока, забезпечуючи необхідні санітарні умови обслуговування тварин, а також збільшує молоковіддачу, підвищуючи продуктивність господарства. 

Двигун і вакуумна помпа

Доїльний апарат для корів АІД-2 складається з силової установки й підвісного обладнання. Доїльна установка — силовий вузол сільгосптехніки, який містить електродвигун і пластинчато-роторну помпу. Помпа створює вакуум в системі, відкачуючи з неї повітря за допомогою обертання ротора з графітовими лопатками. Ротор в рух приводить вал електродвигуна. Обладнання працює від стандартної мережі 220 В. Перед включенням кабелю в розетку рекомендується переконатися в його цілісності, а також перевірити, чи немає конденсату на моторі, бо це може призвести до короткого замикання.

Тим, кого зацікавив доїльний апарат для корів АІД-2, відгуки користувачів допоможуть обрати модель. Пристрої укомплектовані сухою помпою, яка коштує більше масляної, але має свої переваги:

 • доїльні апарати з сухою помпою можна використовувати в будь-який сезон, в тому числі взимку при мінусовій температурі;
 • моделі не вимагають складного догляду, на відміну від аналогів, які потребують періодичного заправлення масла;
 • при їх експлуатації відсутні шкідливі викиди в атмосферу.

Гучна робота сухих агрегатів може лякати тварин під час доїння, тому рекомендується встановлювати на них глушник.

Особливості та переваги доїльного апарату для корів АІД-2

Конструкція силової установки доїльного апарату для корів АІД-2 — модульна, що спрощує ремонт техніки. При необхідності можна замінити один з модулів, не чіпаючи інші комплектуючі. Це зручно і дає можливість заощадити, бо при ламанні установки не доведеться міняти її повністю. 

Залежно від моделі доїльний апарат для корів АІД-2 може бути оснащений регульованим або нерегульованим пульсатором. Реалізація асинхронної системи розподілу вакууму, при якій гума стискається по черзі на різних частинах вимені тварини, робить доїння схожим на ручне. Це корисно для здоров'я корів та збільшує молоковіддачу. Нерегульовані пульсатори дешевші. При їх використанні відбувається паралельне отримання молока з усіх дійок.

Доїльний апарат для корів АИД-2 надходить у продаж з цільними склянками з нержавіючої харчової сталі й комплектом каучукової соскової гуми. Нержавіюча сталь не піддається корозії, стійка до механічних пошкоджень, не впливає на смак і запах молока, може прослужити тривалий термін.

Всі шланги виконані з силікону — еластичного, зносостійкого матеріалу. Рекомендується міняти витратні матеріали, слідуючи регламенту. Від їх стану залежить продуктивність, а також безпеку використання сільгосптехніки. 

Обслуговування одного тваринного забирає 6-7 хвилин. При паралельному доїнні двох корів за годину безперервної роботи можна обслужити до 17 особин. Це ефективніше і зручніше, ніж ручне доїння, яке забирає багато сил і часу власників фермерських господарств. 

Ціна, оплата, доставка

Купити доїльний апарат для корів АІД-2 найзручніше в нашому інтернет-магазині. Оплату можна здійснити одним із запропонованих способів:

 • через електронний гаманець Liqpay;
 • переказати гроші на картку "ПриватБанку";
 • оплатити покупку частинами On-Line. 

Обладнання буде доставлено обраною вами поштовою службою: Новою поштою, Укрпоштою, Автолюксом. Якщо у вас виникли питання, можна зателефонувати за номером 38067-855-05-35 або 38066-514-99-97 і проконсультуватися з менеджером, який допоможе вам знайти модель, яка відповідає розміру поголів'я домашньої худоби та бюджету. При правильному використанні й догляді агрегат прослужить тривалий термін без ламання. Ціна доїльних апаратів АІД-2, запропонованих на нашому сайті, в залежності від моделі, складає 8050-13200 грн.