Доїльне обладнання для коров

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
  8 250 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  В наявності
  Код товару: 0159
  8 350 ₴
 3. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  8 500 ₴
 4. Доїльний апарат Бурьонка-1 Стандарт 3000
  7 850 ₴
 5. Доїльний апарат Бурьонка-1 Комбі 3000
  8 200 ₴
 6. Доїльний апарат Бурьонка-1 Нержавійка 3000
  8 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 500 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  9 850 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 050 ₴
 10. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
  9 200 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  9 150 ₴
 12. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
  9 530 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
  10 600 ₴
 14. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
  10 600 ₴
 15. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  10 900 ₴
 16. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
  8 850 ₴
 17. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
  8 950 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
  9 100 ₴
 19. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
  12 800 ₴
 20. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
  14 600 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
  14 200 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 300 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 450 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон)
  10 810 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльне обладнання для корів в каталозі інтернет-магазину DaMilk

Доїльне обладнання для корів — пристрої, які автоматизують отримання надою з великої рогатої худоби. Коров'яче молоко вважається найпопулярнішим як в Україні, так і в усьому світі. Тому на більшості молочних ферм є велике поголів'я цих тварин. Більш того, навіть в приватних господарствах нерідко тримають 3-6 корів. Щоб фермер не витрачав час на ручне доїння, а також зміг захистити поголів'я від маститу, купують доїльні апарати для корів та обладнання для корівника.

Що врахувати при виборі доїльного обладнання для корів?

Перед покупкою доїльного обладнання та мехдойки фермери підраховують кількість поголів'я, а також визначають стандарти, яким прагнуть відповідати. Наприклад, якщо хочете дотримуватися європейських стандартів, то треба:

 • купувати моделі з регульованими пульсаторами, які виробляють в Туреччині або Італії;
 • переходити з синхронної системи доїння на попарну для корів, або послідовну для кіз та овець;
 • купувати апарати, до яких можна підключити декілька доїльних павуків.

Деякі фактори актуальні для будь-яких стандартів. Наприклад, продуктивність апарату тісно пов'язана з тим, скільки корів вам треба обслуговувати за день.

Скільки корів на вашій фермі?

Якщо корів 3-4, то вистачить звичайного вакуумного пристрою, який працює без перерви 40 хвилин. Якщо поголів'я більше, то купуйте апарат з більшою продуктивністю. Можливо, має сенс подивитися на мехдойки, які за один цикл обслуговують декілька тварин.

Чи є облаштований корівник або доїльний зал?

Якщо на вашій фермі є облаштований зал для доїння, то досвідчені фермери рекомендують купувати рухливий доїльний апарат на кронштейновом шасі. Їх зручно перевозити від стійла до стійла, коли корів утримують на прив'язі. Для менших ферм оптимальним рішенням буде установка на візку, а для приватного господарства вистачить і звичайного стаціонарного апарату.

Якщо приміщення для доїння є, то сміливо купуйте масляну мехдойку. Вона працює без шуму, та не лякає тварин. Пристрій також довго не ламається, адже всі деталі постійно змащуються спеціальним індустріальним маслом. Єдиний мінус доїльних апаратів з масленкою — це неможливість застосування їх в холодні сезони на вулиці. Якщо облаштованого доїльного залу немає, то краще купити сухий апарат. Він коштує дешевше, але ризик поломок значно вище. Якщо купили суху доїлку, то доведеться витратити час на привчання тварини до шуму мотора. Приблизно тиждень включайте двигун мехдойки біля тварин, проте, робіть це на холостому ходу.

Яке джерело живлення для вас зручніше?

Найпопулярніші механічні доїльні машини, які працюють від електричної мережі. Їх просто підключають до розетки, щоб в двигун почало надходити електрику. Однак, це джерело живлення не зручний для фермерів, які звикли доїти тварин прямо в полі. У таких ситуаціях обирайте доїльні апарати з бензиновим двигуном.

Чим доїльний апарат для корів відрізняється від моделей для кіз та овець?

Силові вузли не сильно відрізняються в пристроях, призначених для різних тварин. Головна відмінність полягає саме в доїльному обладнанні: розміри та кількість соскової гуми, патрубків, доїльних склянок. Доїльний павук моделей для корів складається з чотирьох склянок, в кожен з яких комплектується каучукова або силіконова гума.

Слід зазначити, що застосовувати послідовну систему доїння в мехдойці для корів не вийде. Доступні лише синхронна та попарна системи. У першому випадку молоко буде виходити з усіх сосків одночасно, а в другому — з кожної половини вимені.

Побутові доїльні установки розраховані на одночасне доїння однієї або двох корів. Чотири та більше тварин підключають лише тоді, коли обслуговують кіз, овець або інший дрібну рогату худобу.

Де купити доїльне обладнання для корів в Україні?

Якщо ви розводите на своїй фермер велику рогату худобу, то рекомендуємо купити доїльне обладнання для корів. Різні запчастини та моделі є в інтернет-магазині DaMilk. Тут українці купують силіконову та гумову соскову гуму, колектори (стандартні та збільшені), молочні шланги, комбіновані, алюмінієві та пластикові доїльні стакани. В каталозі є також доїльні апарати та установки в повному комплекті, сепаратори, олійниці.

Оплатити покупку можна банківським переказом: через термінал, банкомат або мобільний додаток вашого банку. Також доступна послуга післяплати (наложеного платежу). Замовлення приймаються з усіх областей України, а також країн ближнього зарубіжжя. Посилку доставлять Новою Поштою або фірмою Інтайм. До відділення перевізника товар доставляють абсолютно безкоштовно, потім забрати його можна у фізичному відділенні або замовити кур'єрську доставку по вашому населеному пункту.