Доїльне обладнання з попарною системою доїння

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
    12 350 ₴
  2. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
    12 300 ₴
  3. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
    12 680 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
    10 800 ₴
  5. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
    1 090 ₴
  6. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
    11 250 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
    14 950 ₴
  8. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
    14 550 ₴
  9. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" (Силікон) А
    12 950 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П
    12 900 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" (Силікон) П
    13 250 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П
    12 010 ₴
  14. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  15. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240 нерж" А
    12 680 ₴
  16. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" А
    12 350 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" П
    12 350 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  19. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" Н (два відра)
    14 150 ₴
  20. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" Н
    11 400 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" Н
    12 680 ₴
  22. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" Н
    12 680 ₴
  23. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240 нерж" Н
    13 000 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" (Силікон) А
    12 950 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльне обладнання для попарної системи доїння

Доїльне обладнання з попарною системою доїння — техніка для доїння корів, а також її окремі комплектуючі. Апарат звільняє тваринника від необхідності доїти поголів'я вручну, а також захищає худобу від хвороб і механічних пошкоджень вимені. Попарна система доїння набирає популярності на українських фермах, а в Європі визнана "золотим стандартом" тваринництва.

У чому особливість попарної системи доїння?

Для введення попарной системи купують доїльні апарати з регульованим пульсатором. Пристрій передає пульсацію дійковій гумі, змушуючи її стискатися та розтискатися. Завдяки цьому масажуються дійки корови, а молоко потрапляє в доїльний стакан. На відміну від синхронної системи, стискаються не всі дійки одночасно. Спочатку молоко отримують із сосків лівої півкулі вимені, поки права півкуля відпочиває, а потім — навпаки.

Така система максимально наближена до природних умов годівлі. Тому підвищується молоковіддача тварини, знижується рівень стресу, який вона відчуває через машинне доїння. Ризик початку маститу при синхронному доїнні значно вище.

Попарна система доїння використовується тільки при доїнні корів, однак, є схожа методика для кіз, овець та іншої дрібної рогатої худоби. Вона називається почерговою системою доїння. Так як у цих тварин по дві дійки, чергуються не півкулі вимені, а дійки. Спочатку стискається лівий, а потім правий сосок.

Що ще врахувати при виборі доїльного обладнання?

Щоб обрати доїльне обладнання, треба окремо подивитися на характеристики силової установки та кожного елемента молочної магістралі. На продуктивність особливо впливає доїльна установка. Вибрати можна не надто потужний мембранний насос, або сучасний пластинчато-роторний. Різні моделі здатні обслужити від 3-4 корів за годину безперервної роботи, до 20 голів.

Мобільна установка рухлива?

Легше керувати апаратом, якщо його можна без проблем перевозити з місця на місце. Ця можливість залежить від типу конструкції шасі. Існують три основні типи:

  • стаціонарна установка;
  • візок;
  • кронштейнове шасі.

Стаціонарна установка — рішення для малих ферм, на яких поголів'я невелике. Кожну корову можна просто підвести до установки, не перевозячи її. Візок підійде, якщо у вас немає облаштованого доїльного залу, але стійла з коровами розташовані далеко один від одного. Кронштейнове шасі найзручніше, якщо доїти тварин доводиться в облаштованому приміщенні з великою кількістю вільного простору.

Тип двигуна

Популярніше всього доїльне обладнання, яке працює від електромережі. Його досить підключити до розетки, щоб почати роботу. Однак, багато фермерів вважають за краще доїти поголів'я, коли його вигулюють в поле. Тут немає доступу до електричного живлення, тому оптимальним рішенням буде покупка доїльного апарату з паливним двигуном. Мінус — утримання та обслуговування такого агрегату обходиться дорожче.

Установка з масельничкою або без?

Маслянка — це ємність, яку встановлюють в апарати масляного типу. З ємності змазує матеріал надходить до запчастинах двигуна та насоса. Мастило продовжує термін їх експлуатації, а також знижує шум мотора. Сухі доїльні установки теж мають свої переваги: вони швидше зношуються, та більше шумлять, але їх дешевше обслуговувати, а взимку їх можна включати навіть під час холодів.

Молочна магістраль

Молочна магістраль доїльного обладнання — це конструкція із запчастин, за якими вим'я потрапляє з вимені в доїльне відро. Саме відро — це теж елемент доїльного обладнання молочної лінії. До складу конструкції входять:

  1. Доїльні стакани. Це деталі, які кріпляться на дійки тварини. В них збирається молоко, перетікаючи потім в колектор. Роблять їх з алюмінію, полікарбонату, поліпропілену або ж нержавіючої сталі.
  2. Соскова гума. Розхідник, який виробляють з каучукової або силіконової гуми. Він повинен бути м'яким, стійким до абразивного зносу. В іншому випадку він буде дряпати м'які тканини на вимені корови.
  3. Колектор. Так як попарне доїння використовують для обслуговування корів, доїльне обладнання такого типу всього включає в себе колектор. Ємність-розподільник не потрібна при доїнні кіз та овець, які дають менше надою.
  4. Доїльне відро. Тут збирається продукт, який фермер-тваринник отримує зі свого поголів'я. Бідон повинен бути герметичним, щоб не порушувати вакуум, а також захищати молоко від забруднень. Як і доїльні стакани, його роблять із пластмас, алюмінію або нержавіючої сталі. Зустрічаються комбіновані варіанти. Для справної роботи потрібна ущільнювальна гумка, яку розміщують в місці кріплення відра та кришки.

До складу молочної магістралі також входять самі молочні шланги, патрубки, затискачі для соскової гуми, перехідники (трійники та куточки). Заміна деталей потрібна, якщо в апараті перестав підтримуватися вакуум, видно явні механічні пошкодження або ж у молока почав змінюватися смак.

Де купити доїльне обладнання з попарной системою доїння?

Якщо серед вашого поголів'я багато корів, ми рекомендуємо купити доїльне обладнання для попарной системи доїння. Такі моделі з турецькими регульованими пульсаторами є в інтернет-магазині DaMilk. Харківська компанія на тільки продає доїльні апарати, запчастини до них, сепаратори і олійниці. Вона також виробляє перевірені моделі АІД-1,2,3, УІД-10. Ціна доїльні апаратів Дамілк — від виробника.

Оплата — наложеним платежем (післяплатою) або перекладом з банківської карти. Переказати кошти можна через термінал самообслуговування, банкомат або мобільний додаток вашого банку. Посилку доставлять Новою Поштою або фірмою Інтайм в будь-яке місто чи селище України. Ви можете також замовити у компанії-перевізника послугу кур'єрської доставки. Менеджери інтернет-магазину ДаМілк візьмуть замовлення не тільки з усіх областей України, а й країн ближнього зарубіжжя.